Darmowa dostawa od 44,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-03-31

Kupuj yerba mate w naszym sklepie i zbieraj punkty! Zasady programu lojalnościowego

Nasz sklep to nie tylko yerba mate i akcesoria z nią związane. W specjalnej kategorii znajdziecie też mnóstwo atrakcyjnych gadżetów, które możecie dostać (prawie) za darmo!

Program lojalnościowy MateMundo

Bardzo nas cieszy to, że regularnie odwiedzacie nasz sklep i właśnie u nas robicie zapasy najlepszej yerba mate na świecie. Doceniamy to i właśnie dlatego robiąc u nas zakupy, możecie zbierać punkty w ramach programu lojalnościowego. Za każde wydane 14 groszy na zakupy otrzymacie 1 punkt, który automatycznie pojawi się na waszych kontach. Brakuje wam kilku punktów, aby wymienić je na wyjątkowy prezent? To nic! Dodatkowe punkty można dostać również za wykonanie kilku prostych aktywności:

  • zasubskrybowanie newslettera - 10 punktów (jednorazowo)
  • dodanie opinii o zakupionym produkcie - 7 punktów
  • dołączenie zdjęcia do opinii o zakupionym produkcie - 7 punktów

Co można dostać za punkty?

Koniecznie zajrzyjcie do specjalnej zakładki w naszym sklepie: Okazje > Program lojalnościowy. Produkty, które tam się znajdują są również w regularnej sprzedaży, ale warto wymienić je za zebrane punkty i otrzymać w gratisie! Znajdziecie tam między innymi praktyczną torbę płócienną z logo naszego sklepu, magnes na lodówkę czy przydatny w każdej sytuacji scyzoryk. Niedawno pojawiło się tam kilka nowości:


Szczegółowe zasady funkcjonowania programu lojalnościowego znajdziesz tutaj.

pixel