Darmowa dostawa od 44,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2021-03-11

Poznaj zioła, owoce i dodatki do yerba mate marki Vivarini!

Już jest! Jak niektórzy zdążyli już zauważyć, do asortymentu naszego sklepu dołączyła niedawno nowa marka. Vivarini oferuje zioła, suszone i kandyzowane owoce oraz dodatki, które uświetnią smak i aromat ulubionej yerba mate. Bogata i zróżnicowana oferta sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Vivarini – nowa marka ziół, owoców i dodatków już dostępna w naszym sklepie!

Zróżnicowana i bogata oferta oraz regularne premiery nowych produktów od zawsze należały do priorytetów naszego sklepu. Z początku koncentrowaliśmy się głównie na yerba mate i dedykowanych jej akcesoriach. Z czasem poszerzyliśmy katalog o rzeczy nie związane bezpośrednio z ostrokrzewem, lecz jednocześnie interesujące dla jego fanów. W ten sposób, do oferty dołączyły m.in. masła orzechowe w proszku Nustino oraz wysokiej jakości kawy i herbaty od Mary Rose.

Dziś przedstawiamy kolejną nowość. Tym razem, dość znaczącą, zważywszy na niezwykłe bogactwo oferty. Niedawno do Waszej dyspozycji oddaliśmy zupełnie nowy dział o nazwie “Owoce, zioła i dodatki”. Obecnie jest tam już ponad 30 różnych produktów, lecz wciąż będą pojawiać się kolejne! Wszystkie sygnowane są logiem Viviarini. Co sprawia, że marka zbudowała szeroki i zróżnicowany katalog w tak krótkim czasie? To zasługa szeroko rozwiniętej sieci kontaktów z plantatorami z całego świata. Zioła, owoce, bakalie i dodatki są sprowadzane z najodleglejszych zakątków globu bez pośredników i w dużych nakładach. Dzięki temu Vivarini jest w stanie zaoferować najwyższej jakości skarby natury w bardzo atrakcyjnych cenach. Które produkty wydają nam się najbardziej interesujące? Do tego przejdziemy w dalszej części tekstu!

Zioła, owoce i dodatki marki Vivarini w sklepie MateMundo.pl

Poznaj najciekawsze produkty z katalogu Vivarini!

Oferta marki na dzień dzisiejszy składa się z ponad 30 produktów i wciąż poszerzana jest o kolejne pozycje. Na które w szczególności warto zwrócić uwagę? Jako, że zajmujemy się głównie yerbą, doskonale wiemy, że doceniacie mate z guaraną. Tropikalny południowoamerykański owoc słynie z dużej zawartości naturalnej kofeiny. Od teraz, by poczuć jeszcze silniejsze pobudzenie, nie musicie zamawiać specjalnego możecie dodać ją do każdej yerby, jakiej chcecie lub wykorzystać jako bazę dla innego napoju. Wszystko dzięki Vivarini oferującej najczystszej postaci sproszkowaną guaranę o wadze od 50 do aż 500 gramów! Co jeszcze zwraca naszą uwagę? Z pewnością warto zainteresować się hibiskusem prosto od renomowanego dostawcy z Egiptu. Susz o charakterystycznym kwaskowatym aromacie może posłużyć jako baza dla wyśmienitego naturalnego naparu! A może są tu jacyś amatorzy słodkości? Oni też znajdą coś dla siebie w ofercie Vivarini. Mowa o suszonych i kandyzowanych owocach, które doskonale dopełnią smak wypieków, deserów czy napojów. Apetyczne kawałki mango, kostka papai, czy słynne dalekowschodnie “superfood” w postaci jagód goji? Wybór należy do Was!

Polecane

Vivarini – Jagody goji suszone 50 g

Vivarini – Jagody goji suszone 50 g

9,79 zł brutto/1szt.(195,80 zł / kg brutto)
Vivarini – Dzika róża – owoc 50 g

Vivarini – Dzika róża – owoc 50 g

10,77 zł brutto/1szt.(215,40 zł / kg brutto)
Vivarini – Trawa cytrynowa 20 g

Vivarini – Trawa cytrynowa 20 g

7,83 zł brutto/1szt.(391,50 zł / kg brutto)
pixel