Darmowa dostawa od 44,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2021-05-28

Premierowe smaki z konopią w organicznym wydaniu! Nie tylko yerba mate...

Panie i Panowie! Prezentujemy Wam coś zupełnie nowego - Soul Mate Orgánica Cannabis oraz Guayusa Pachamama Cannabis! Super energetyzujące mieszanki o naturalnym i niecodziennym składzie. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszamy do lektury!


soul mate cannabis pachamama

Soul Mate Orgánica Cannabis. Pierwsza konopna yerba mate z certyfikatem organicznym!

Producent brazylijskiej marki Soul Mate Orgánica nie przestaje nas zaskakiwać! Jednym z ostatnich owoców pracy tamtejszych plantatorów jest zupełnie nowa yerba Soul Mate Orgánica Cannabis. Zapewne wierni fani yerb od tego producenta znakomicie wiedzą, że stawia on na naturalność i ekologiczność. Nie inaczej jest i w tym przypadku. Produkt posiada certyfikat uprawy ekologicznej, co przenosi się na jego walory smakowe i jakość. Ten nowy mix z pewnością spodoba się także i osobom początkującym, ponieważ dzięki procesowi suszenia suszu ciepłym powietrzem, produkt końcowy praktycznie nie posiada goryczki. Dodatek guayusy nadaje mieszance istnie energetyzującego charakteru, który został nieco stonowany przez miętę oraz trawę cytrynową, która doskonale orzeźwia. Jednakże najważniejszym składnikiem yerby są tytułowe konopie, a dokładniej mąka konopna, i to właśnie dzięki niej kompozycja zyskuje niecodziennie roślinnego charakteru, który w smaku nieco przypomina orzechy. Należy pamiętać, że konopie użyte w mieszance nie mają działania psychoaktywnego! Yerba mate marki Soul Mate Orgánica od lat jest doceniana przez doświadczonych mateistów, ale także i przez świadomych klientów. Produkty marki nie zawierają w sobie zbędnej chemii, która jest niestety obecna w większości produktów spożywczych. Jesteśmy pewni, że czegoś tak „odlotowego” nie pił jeszcze żaden, nawet najbardziej doświadczony amator yerby !

yerba mate soul mate organica cannabis

Pachamama Cannabis. Organiczna ilex guayusa z konopią!

Kolejnym z premierowych produktów jest Guayusa Pachamama Cannabis, której prawie 90% składu stanowi ilex guayusa nazywana siostrą yerba mate. Jej największą zaletą jest silny efekt pobudzający, u źródeł którego stoi wysoka zawartość kofeiny. Jest to zatem wspaniała i zdrowa alternatywa dla napojów energetycznych. W kompozycji znajduje się także mąka konopna, trawa cytrynowa oraz rozmaryn, a naturalnym spoiwem całości jest olejek pomarańczowy. Co więcej marka Pachamama jest pionierską na polskim rynku i jednocześnie jest pierwszą organiczną guayusą z certyfikowanej plantacji. Zaawansowani mateiści niewątpliwie dostrzegą jej naturalny i łagodny smak. Osobom początkującym i nieprzyzwyczajonym jeszcze do typowo roślinnego smaku polecamy połączyć napar z owocami, sokiem lub po prostu z yerba mate. Guayusa Pachamama Cannabis będzie świetnym uzupełnieniem codziennej diety, a osoby wykonujące pracę fizyczną oraz pracownicy intelektualni chętnie zastąpią nią codzienną kawę. Każda porcja naparu z guayusy zawiera średnio nawet 3% czystej kofeiny! Zaserwuj sobie dozę naturalnego pobudzenia z Guayusa Pachamama Cannabis i daj ponieść się fantazji ku równikowym lasom Ekwadoru!

guayusa pachamama cannabis organica

Polecane

Soul Mate Orgánica Cannabis 0,5kg (organiczna)

Soul Mate Orgánica Cannabis 0,5kg (organiczna)

29,38 zł brutto/1szt.(58,76 zł / kg brutto)
Yerbera – Puszka + Soul Mate Organica Cannabis (organiczna) 0,5kg

Yerbera – Puszka + Soul Mate Organica Cannabis (organiczna) 0,5kg

87,22 zł brutto/1szt.(174,44 zł / kg brutto)
Soul Mate Organica Cannabis 50g (organiczna)

Soul Mate Organica Cannabis 50g (organiczna)

3,91 zł brutto/1szt.(78,20 zł / kg brutto)
Guayusa Pachamama Cannabis - z organicznym certyfikatem - 250g

Guayusa Pachamama Cannabis - z organicznym certyfikatem - 250g

43,11 zł brutto/1szt.(172,44 zł / kg brutto)
Guayusa Pachamama Cannabis - z organicznym certyfikatem - 100g

Guayusa Pachamama Cannabis - z organicznym certyfikatem - 100g

37,22 zł brutto/1szt.(372,20 zł / kg brutto)
Guayusa Pachamama Cannabis - z organicznym certyfikatem - 25g

Guayusa Pachamama Cannabis - z organicznym certyfikatem - 25g

4,89 zł brutto/1szt.(195,60 zł / kg brutto)
pixel