Darmowa dostawa od 44,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2020-10-12

Soul Mate Energia: najmocniejsza yerba mate z organicznym certyfikatem

Soul Mate Energia to najbardziej pobudzająca yerba mate z organicznym certyfikatem.

Mamy zaszczyt poinformować Was o kolejnej rewelacyjnej premierze w naszym sklepie! Do rodziny Soul Mate dołączyła najmocniejsza yerba mate z organicznym certyfikatem – Soul Mate Energia. Jak smakuje i dlaczego jest tak wyjątkowa?

Soul Mate – siła z natury

Soul Mate Orgánica to marka oferująca stuprocentowo ekologiczne produkty yerba mate pochodzące z upraw organicznych. Liście ostrokrzewu paragwajskiego wykorzystywane do produkcji suszy się przy pomocy gorącego powietrza, a nie dymu – takie rozwiązanie umożliwia ograniczenie emisji CO2 do atmosfery, a także sprawia, że yerba zyskuje delikatny posmak i jest wolna od intensywnych, dymnych nut. Plantacje Soul Mate Orgánica nie wykorzystują pestycydów i nie wprowadzają do upraw roślin genetycznie modyfikowanych. Co ciekawe, także zioła i dodatki zawarte w produktach także pochodzą z plantacji organicznych. Dbałość o te kwestie doprowadziła do uzyskania przez markę certyfikatu organiczności, który potwierdza najwyższą jakość produktów.

Soul Mate Energia to najmocniej pobudzająca yerba mate z organicznym certyfikiem na rynku.

Soul Mate Energia – najmocniejsza organiczna yerba mate

Soul Mate Energia to jedyna taka propozycja w ofercie marki Soul Mate! Połączenie pochodzącego z ekologicznej plantacji ostrokrzewu paragwajskiego z dodatkiem trawy cytrynowej i guarany pozwoliło uzyskać mieszankę o orzeźwiającym, kwaskowatym smaku. Najważniejszą zaletę stanowią jednak właściwości pobudzające. Guarana to owoc, którego nasiona mocno pobudzają – napary z nich przygotowywały już dawne plemiona, przygotowujące się do polowania. Trawa cytrynowa wprowadza do mieszanki cytrusową nutę i delikatnie rozgrzewające właściwości. Soul Mate Energia to produkt niesamowicie wydajny – smak i aromat utrzymuje się nawet po kilku dolewkach wody i jest wyraźnie wyczuwalny. Efekt pobudzenia poczujesz już po wypiciu kilku łyków, a energia pozostanie z Tobą przez cały dzień! Czegoś takiego jeszcze nie było – najwyższa jakość, najmocniejsze pobudzenie, najlepszy smak! Gorąco zachęcamy do wypróbowania premierowego produktu Soul Mate! Niech moc będzie z Wami!

Polecane

Yerbera – Puszka + Soul Mate Energia 0,5kg

Yerbera – Puszka + Soul Mate Energia 0,5kg

87,22 zł brutto/1szt.(174,44 zł / kg brutto)
Soul Mate Organica Energia 0,5kg (organiczna)

Soul Mate Organica Energia 0,5kg (organiczna)

26,45 zł brutto/1szt.(52,90 zł / kg brutto)
Soul Mate Orgánica Energia 1kg (organiczna)

Soul Mate Orgánica Energia 1kg (organiczna)

45,85 zł brutto/1szt.(45,85 zł / kg brutto)
Soul Mate Orgánica Energia 50g (organiczna)

Soul Mate Orgánica Energia 50g (organiczna)

3,91 zł brutto/1szt.(78,20 zł / kg brutto)
pixel