Darmowa dostawa od 44,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2020-10-21

Soul Mate Teabags – najlepsza yerba mate w torebkach!

Yerba Mate Soul Mate w saszetkach to idealne rozwiązanie dla zabieganych

Wiele osób ubolewa nad tym, że z uwagi na formę yerba mate, ciężko delektować się nią w innych warunkach niż domowe. Aby cieszyć się ulubionym naparem, wcale nie musisz jednak przygotowywać go w tykwie i popijać przez bombillę! W takich sytuacjach z pomocą przychodzi yerba mate w torebkach. Jakie zalety ma takie rozwiązanie? Przedstawiamy Soul Mate Teabags!

Yerba mate w torebkach – wygodny sposób na szybkie pobudzenie!

Pomysł na yerba mate w torebkach powstał prawdopodobnie na podstawie mate cocido, czyli sposobu przygotowywania yerba mate zakładającego gotowanie suszu w garnku, a następnie odcedzanie go. Dzięki temu możliwe było serwowanie przejrzystego naparu, co zapewniało komfort picia. Opracowanie takiego sposobu przygotowania yerba mate przypisuje się jezuitom, którzy szukali drogi do spopularyzowania naparów z ostrokrzewu paragwajskiego w Europie. Yerba mate w torebkach to bardzo wygodny sposób na delektowanie się ulubionym napojem w każdych warunkach. Zaletą jest fakt, że wcale nie trzeba mieć pod ręką matero i bombilli; przy pomocy saszetek yerba mate można zaparzyć nawet w kubku czy termosie i zabrać ze sobą w podróż, czy też do pracy. Yerba mate w torebkach zapewnia najwyższej jakości doznania smakowe, a także szybkie pobudzenie.

Soul Mate najlepsza yerba w torebkach

Soul Mate Teabags – co warto wiedzieć?

Produkty w formie saszetek mają w swojej ofercie marki takie jak Pajarito czy Selecta. Mówiąc o yerba mate w torebkach, nie można nie wspomnieć również o najlepszym tego typu produkcie – Soul Mate Teabags! Warto wiedzieć, że susz zamknięty w Soul Mate Teabags niczym nie różni się od tradycyjnego – jest to ten sam, wysokojakościowy produkt prosto z organicznej plantacji. Został on jednak pocięty nieco drobniej, co ma służyć szybszemu przygotowaniu naparu. Sama forma jego przygotowania również jest nieco inna – z jednej saszetki produktu przygotować można 200 ml naparu, jest to więc objętość idealna do kubka. Co ciekawe, o ile tradycyjny susz yerba mate należy zalewać wodą o temperaturze do ok. 80 stopni, do saszetek potrzebny będzie wrzątek. Po ok. 10 minutach od zalania napar jest gotowy. Czy warto sięgnąć po Soul Mate Teabags? Oczywiście – jeśli chcesz mieć yerba mate przy sobie wszędzie tam, gdzie możesz mieć problem z zabraniem tykwy i bombilli, yerba mate w saszetkach to doskonały pomysł!

Polecane

Pajarito waniliowe w saszetkach 20x3g

Pajarito waniliowe w saszetkach 20x3g

12,73 zł brutto/1szt.(212,17 zł / kg brutto)
pixel