Darmowa dostawa od 44,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2021-04-15

Verde Mate Green Fuerte. Najbogatszy miks yerba mate w naszym sklepie!

Rodzina Verde Mate Green liczy już grubo ponad 20 wariacji smakowych i wciąż powiększa się o kolejne produkty. Jedną z najnowszych propozycji brazylijskiego plantatora jest Verde Mate Green Fuerte. Wyjątkowa, owocowo-ziołowa kompozycja zawiera aż 9 naturalnych dodatków stanowiących niemal 20% miksu. To najbogatsza i jedna z najbardziej oryginalnych mieszanek na rynku!

Verde Mate Green Fuerte. Jedyna taka yerba mate na rynku!

Zielony susz od brazylijskiego producenta ze stanu Parana cechuje się świeżością i stonowanym charakterem. Wszystko za sprawą oryginalnych metod suszenia opartych na wykorzystaniu gorącego powietrza zamiast dymu. Gotowy surowiec doskonale łączy się z owocowymi i ziołowymi dodatkami, czego dowodem jest szereg popularnych wariacji smakowych marki na bazie naturalnych składników. Verde Mate Green Fuerte to najnowsza i jednocześnie najbogatsza z nich wszystkich! Całość składa się w ok. 81% z suszu ostrokrzewu paragwajskiego, reszta, czyli niemal 20% (prawie 100 gramów!) to zioła i owoce. Żadna inna yerba, nawet z zielonej rodziny Verde Mate, nie może poszczycić się takim bogactwem składników!

yerba mate verde mate green fuerte  - blog MateMundo.pl

Zioła, owoce i zielona yerba mate w przebogatym połączeniu!

Jakie są nasze wrażenia z obcowania z Verde Mate Green Fuerte? Tuż po otwarciu paczki najbardziej daje się we znaki subtelny zapach owoców znanych z europejskich ogrodów. To zasługa dodatku czarnej porzeczki i aronii. Całości towarzyszy delikatna słodycz guarany i świeżość mięty. Po dodaniu wody “uaktywniają” się kolejne elementy miksu. Trawa cytrynowa wprowadza odrobinę kwaskowy charakter doskonale dopełniający orzeźwiające miętowe akcenty. Choćby z jej powodu warto pozwolić naparowi parzyć się nieco dłużej. Najlepiej bowiem oddaje swe walory po około 8-10 minutach od zalania. Nieco w tle, lecz wciąż wyczuwalne pozostają mniej wyraziste dodatki takie jak delikatnie korzenny nagietek i ginkgo biloba. Być może niełatwo wyczuć ich charakter w tak bogatym miksie. Możecie nam jednak wierzyć, że bez nich całość nie byłaby taka taka sama! Warto nadmienić, że wspomniana ginkgo biloba to cenny dla organizmu dodatek. Zawarte w roślinie olejki eteryczne i glikozydy mogą wpłynąć na usprawnienie krążenia obwodowego i mózgowego, przekładając się na poprawę pamięci i koncentracji. Właśnie dlatego na naklejce najnowszej Verde Mate umieszczono hasło “pack full of brain stimulation”.

Komu polecamy Verde Mate Green Fuerte?

Ogromną zaletą większości produktów Verde Mate Green jest bogactwo składników, przy jednoczesnym zachowaniu harmonijnego i względnie łagodnego charakteru całości. Nie inaczej jest w przypadku Verde Mate Green Fuerte. Trudno jednoznacznie zakwalifikować ją jako produkt dla początkujących lub zaawansowanych, fanów ziołowych miksów, czy yerb owocowych. Plasuje się gdzieś pośrodku, przez co powinna spotkać się z zainteresowaniem różnych grup mateistów. Oczywiście pod warunkiem, że nie są yerbowymi konserwatystami zainteresowanymi wyłącznie tradycyjną mate bez żadnych dodatków. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak gorąco polecić najnowszą wariację Verde Mate. Obok tak oryginalnej i bogatej kompozycji trudno przejść obojętnie!

Polecane

Verde Mate Green Fuerte 0,5kg

Verde Mate Green Fuerte 0,5kg

30,37 zł brutto/1szt.(60,74 zł / kg brutto)
Verde Mate Fuerte 50g

Verde Mate Fuerte 50g

5,87 zł brutto/1szt.(117,40 zł / kg brutto)
Yerbera – Puszka + Verde Mate Fuerte 0,5kg

Yerbera – Puszka + Verde Mate Fuerte 0,5kg

53,89 zł brutto/1szt.(107,78 zł / kg brutto)
pixel