Darmowa dostawa od 44,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2021-02-25

Yaguar Frutas Bayas. Bestsellerowa yerba mate na wiosnę!

Marka Yaguar pojawiła się u nas stosunkowo niedawno, lecz bardzo szybko zdobyła wierną rzeszę fanów. Bazą dla tej wyśmienitej yerba mate jest tradycyjny, choć pozbawiony przesadnej goryczki susz oraz owocowe i ziołowe dodatki w doskonale dobranych proporcjach. Dotychczas sprzedaż poszczególnych wariacji smakowych pozostawała na zbliżonym poziomie. Niedawno jednak owocowa Yaguar Frutas Bayas urosła na tle reszty do rangi prawdziwego bestselleru. Sięgacie po nią coraz chętniej szczególnie ostatnio, w obliczu zbliżającej się wiosny. Nic w tym dziwnego, yerba z dodatkiem mięty i owoców leśnych doskonale umila oczekiwanie na ulubioną porę roku wielu z nas.

Yaguar. Przebojowe yerba mate w zróżnicowanych wariacjach!

Nasi klienci od zawsze chętnie wybierali smakowe yerba mate. Oferta marki Yaguar od początku budowana była w oparciu o zróżnicowane fuzje. Na samym początku premierę miała mieszanka z guaraną. Nic dziwnego, intensywnie pobudzające yerby zawsze spotykają się ze sporym zainteresowaniem z Waszej strony. W dalszej kolejności pojawiły się orzeźwiające wariacje z miętą, Silueta z ziołami wspomagającymi odchudzanie, czy pomarańczowa Yaguar Naranja. To naprawdę fenomenalne yerby, lecz moment prawdziwej chwały miał nadejść dopiero, gdy producent zdecydował się na bardziej odważne mieszanki. A taką jest właśnie Yaguar Frutas Bayas!

Yerba Mate Yaguar Frutas Bayas

Yaguar Frutas Bayas – lekka i orzeźwiająca. Bestseller naszego sklepu yerba mate!

U źródeł sukcesu wariacji, której nazwę możemy przetłumaczyć jako “owoce jagodowe”, leży skład, a konkretniej dodatek w postaci truskawki. Próżno szukać jej w mieszankach konkurencyjnych producentów. Tymczasem, w odpowiednich proporcjach i pośród dobrze dobranych dodatków wprowadza ona do naparu zupełnie nową jakość! Przyjrzyjmy się zatem składowi Frutas Bayas. Na pierwszy plan wychodzi właśnie wspomniana truskawka. Oczywiście nie w formie aromatu; mamy tu do czynienia z wytłokami najprawdziwszego owocu. Te stanowią niemal 10% miksu. Na paczkę przypada ich więc około 50 gramów! Kolejne składniki to trawa cytrynowa oraz mięta pieprzowa. Ziołowy duet wprowadza do naparu nutę rześkości. Jednak dopiero w trio ze słodką i delikatną truskawką wypada aż tak smacznie! Dopełnieniem całości jest odrobina aromatu dodatkowo podkreślającego naturalne walory bogatego bukietu składników. W efekcie yerba wyróżnia się słodkawo-orzeźwiającym aromatem i subtelnie zneutralizowaną goryczką. Jednocześnie, świetnie pobudza. Nie mamy wątpliwości, że Yaguar Frutas Bayas będzie doskonałym wprowadzeniem w nadchodzącą wiosenną porę. Jeśli jeszcze jej nie próbowaliście, najwyższy czas nadrobić zaległości!

Polecane

Yaguar Frutas Bayas 50g

Yaguar Frutas Bayas 50g

3,91 zł brutto/1szt.(78,20 zł / kg brutto)
Yaguar Frutas Bayas 0,5kg

Yaguar Frutas Bayas 0,5kg

22,50 zł brutto/1szt.(45,00 zł / kg brutto)
pixel