Darmowa dostawa od 44,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2020-07-24

Yerbomos 3.0. Wakacyjny niezbędnik każdego miłośnika yerba mate!

yerbomos 3.0 termos i bidon yerba mate

Yerbomos 3.0 to praktyczne akcesorium łączące w sobie funkcje naczynka, bombilli i termosu. Łatwość i wygoda korzystania oraz ergonomiczny design sprawiają, że możesz używać go praktycznie wszędzie – w pracy, szkole, aucie czy tramwaju. Okaże się niezastąpiony także podczas wakacyjnych wyjazdów. Wybierasz się na urlop? Koniecznie weź go ze sobą!

Yerbomos 3.0 – termos, tykwa i bombilla w jednym. Tylko w naszym sklepie yerba mate!

Nasz sklep yerba mate jako jeden z pierwszych w Polsce wprowadził do sprzedaży Yerbomos 3.0. Opracowane przez markę Cebador akcesorium zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencyjnych poprzedników. Najistotniejszym udoskonaleniem było wprowadzenie funkcji termosu. Wszystko za sprawą podwójnych ścianek ze stali nierdzewnej o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych. Pozwala to na utrzymanie pożądanej temperatury naparu nawet przez 8 godzin! Ponadto, dopracowano kwestię szczelności pokrywki, dzięki czemu transport i użytkowanie Yerbomosu 3.0 stało się znacznie wygodniejsze.

Yerbomos 3.0 – wakacyjny niezbędnik każdego fana yerba mate!

Obsługa Yerbomosu 3.0 jest przyjemna i intuicyjna. Wystarczy odkręcić nakrętkę, wlać do termicznego pojemnika wody, a następnie zdjąć wieczko i wsypać tam yerba mate. Pozostaje jeszcze zainstalować rurkę w przeznaczonym do tego miejscu i… to wszystko! Od teraz możemy cieszyć się ulubioną yerba mate bez szeregu akcesoriów takich jak bombilla, matero czy termos. Z każdym łykiem zasypana yerbą nakrętka jest zwilżana świeżą porcją wody. Ta może być gorąca, ale i chłodna, co w okresie wakacyjnym będzie dla wielu z Was lepszym rozwiązaniem. Termos utrzymuje przecież zarówno niskie, jak i wysokie temperatury. Lodowate tereré podczas urlopu na łonie natury? Z Yerbomosem 3.0 będzie to wygodniejsze niż kiedykolwiek!

zdjęcie yerbomos 3.0 - termos bidon bombilla yerba mate

pixel