Darmowa dostawa od 44,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2021-08-27

Zasmakuj w naturze! Orzechy, bakalie i dodatki marki Vivarini już w ofercie!

Nie samą yerbą człowiek żyje... Choć oczywiście pozostanie ona główną pozycją w naszej ofercie, postanowiliśmy poszerzyć ją o bakalie, orzechy i naturalne słodziki. Wszystkie pochodzą z bezpośredniego importu i trafiają do nas prosto od sprawdzonych i dobrze znanych producentów z różnych zakątków świata. Zobaczcie, co przygotowała dla Was marka Vivarini!

Vivarini to owoc wieloletniej współpracy z najlepszymi producentami i plantatorami z całego świata. Marka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wybrednych konsumentów; zadowoli wszystkich tych, którzy cenią sobie doskonałe walory smakowe przy jednoczesnej dbałości o wysoką jakość, sprawdzone pochodzenie i najwyższe standardy etyczne produkcji. Jedną z idei przyświecających marce jest maksymalne możliwe skracanie ścieżek transportu dóbr. Vivarini skutecznie wprowadza ją w życie dzięki temu, że stawia na bezpośredni import. Tym sposobem udaje się zminimalizować drogę na trasie z plantacji do konsumenta, co w efekcie przekłada się na zmniejszenie śladu węglowego i uczynienie produktów bardziej przyjaznymi dla środowiska. Oferta, dotychczas bazująca głównie na aromatycznych przyprawach z różnych zakątków globu została właśnie poszerzona o orzechy, bakalie oraz naturalne słodziki - erytrytol i ksylitol. Jak widać, staje się coraz bardziej urozmaicona; wspólnym mianownikiem pozostaje tu jednak absolutnie najwyższa jakość. Wszystkie produkty marki Vivarini uzyskały stosowne certyfikaty potwierdzające spełnienie wszelkich wymogów bezpieczeństwa i gwarantujące ich naturalne pochodzenie. W ofercie nie uświadczycie żywności powstałej na bazie modyfikacji genetycznych ani zawierającej konserwanty. W celu odpowiedniego zabezpieczenia, całość trafia do dedykowanych opakowań, które doskonale chronią przed utratą cennych walorów. Nic dziwnego, że po otwarciu paczki nasze orzechy pachną, jakby dopiero co zostały zebrane!

zdrowa zywnosc vivarini

Bogata oferta marki Vivarini. Poznaj naszych faworytów!

Oferta Vivarini jest nieustannie rozszerzana o nowości. Już teraz jednak w katalogu znajdziemy kilka naprawdę interesujących pozycji. Którymi produktami szczególnie warto się zainteresować? My już mamy swoich kilku faworytów!

Jeżeli gustujecie w orzechach, niezwykły, delikatnie maślany smak “brazylijskiego złota” z pewnością jest Wam dobrze znany. Mowa oczywiście o orzechach brazylijskich, które nie bez powodu zasłużyły sobie na tak dumnie brzmiący przydomek. Obecność nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz witamin i minerałów czynią z nich doskonałą zdrową przekąskę i cenny dodatek do ulubionych potraw lub deserów. Co więcej, może też je zblendować, by w efekcie otrzymać pyszny krem kanapkowy. Palce lizać!

orzechy brazylijskie vivarini

Co powiecie na naturalny słodzik, nie tyle niskokaloryczny, co faktycznie zupełnie pozbawiony kalorii?! W ostatnich latach erytrytol robi zawrotną karierę jako dietetyczna alternatywa dla konwencjonalnego cukru. Nie mogło go więc zabraknąć również w naszej ofercie! Substancja wykazuje do ok. 90% słodyczy sacharozy i po spożyciu jest w całości usuwana przez organizm. Cechuje się wyjątkową, jakby miętową nutą dodatkowo wzbogacającą walory smakowe. Wykorzystuje się go m.in. w produkcji niskokalorycznych słodyczy, dodaje do ciast i innych deserów oraz napojów. Ze względu na fakt, iż nie powoduje próchnicy, jest określany jako przyjazny dla zębów i bywa składnikiem gum do żucia. A jakie zastosowanie znajdzie w Twojej kuchni?

erytrytol vivarini

Ze względu na cierpki smak, żurawina rzadko kiedy jadana jest w formie świeżego owocu. W towarzystwie cukru i odrobiny oleju roślinnego staje się jednak znakomitą przekąską i świetnym dodatkiem do ciast, deserów, a nawet naparów. W gąszczu ofert różnych sprzedających, należy jednak dokładnie czytać podane na etykiecie składy. Można też darować sobie analizy i porównania i postawić po prostu na żurawinę od Vivarini. Jako jednak z nielicznych na rynku nie zawiera bowiem żadnych substancji konserwujących!

zurawina vivarini

Polecane

Vivarini – Orzechy brazylijskie 1 kg

Vivarini – Orzechy brazylijskie 1 kg

64,90 zł brutto/1szt.(64,90 zł / kg brutto)
Vivarini – Orzechy brazylijskie 250 g

Vivarini – Orzechy brazylijskie 250 g

23,42 zł brutto/1szt.(93,68 zł / kg brutto)
Vivarini – Żurawina suszona 250 g

Vivarini – Żurawina suszona 250 g

14,69 zł brutto/1szt.(58,76 zł / kg brutto)
Vivarini – Żurawina suszona 1 kg

Vivarini – Żurawina suszona 1 kg

33,31 zł brutto/1szt.(33,31 zł / kg brutto)
Vivarini – Erytrytol 1 kg

Vivarini – Erytrytol 1 kg

35,27 zł brutto/1szt.(35,27 zł / kg brutto)
pixel