Darmowa dostawa od 44,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Yerba Mate Afrodyzjak

( ilość produktów: 14 )

Yerba mate dodaje energii i działa na… potencję?

Ostrokrzew paragwajski od setek lat jest ceniony ze względu na swoje cenne walory i bogactwo witamin, minerałów i innych składników, które doskonale wpływają na funkcjonowanie ludzkiego organizmu. To roślina, którą pokochali mieszkańcy Ameryki Południowej. Coraz bardziej popularna staje się również w naszym kraju. Po napary z ostrokrzewu paragwajskiego najczęściej sięgamy poszukując naturalnego środka pobudzającego lub zamiennika kawy. Yerba mate to bowiem doskonałe źródło kofeiny, która pobudza organizm i stymuluje go do działania, pozytywnie wpływając na koncentrację. Efekty stymulujące yerba mate są bardzo zbliżone do tych, jakie daje kawa, jednak utrzymują się dłużej i nie następuje po nich uczucie spadku energetycznego. Niewiele osób wie, że pobudzające działanie ostrokrzewu ma wpływ nie tylko na lepszą koncentrację i zmniejszenie uczucia zmęczenia. Yerba mate pośrednio może też wpływać na libido. Dzięki temu może stanowić doskonały zamiennik dla sztucznych suplementów.

Yerba mate a potencja? Czy to działa?

Yerba mate sama w sobie nie jest afrodyzjakiem, ale w pośredni sposób może mieć wpływ na poprawę wrażeń podczas miłosnych uniesień. Jak to działa? To proste. Kiedy człowiek jest zmęczony, brak mu energii, jego organizm jest niedożywiony w podstawowe witaminy i minerały, wtedy nie ma mowy o dobrym samopoczuciu, szczególnie w gorących sytuacjach. Zbliżenia z partnerem czy partnerką nie przynoszą satysfakcji, bo na pierwszym planie pojawia się uczucie przemęczenia. Yerba mate nie jest bezpośrednim rozwiązaniem tego problemu, ale może znacznie poprawić kluczowe w tej sytuacji samopoczucie. Zawarta w niej kofeina dodaje energii do działania, witaminy i minerały odżywiają organizm, a pyszny, gorący napar po prostu wprowadza w dobry nastrój i relaksuje.

Yerba mate a libido – dodatki, które zwiększą potencjał naparu

Choć ostrokrzew paragwajski nie wykazuje działania afrodyzjakalnego, to napary na jego bazie można wzbogacić intrygującymi dodatkami, które mogą mieć pozytywny wpływ na sprawy łóżkowe. Wśród dodatków, które od wieków w naturalnej medycynie i zielarstwie uznawane są za afrodyzjaki najpopularniejsza jest catuaba (znana również pod nazwą katuava), nazywana potocznie „drzewem potencji”. Innym, popularnym w „afrodyzjakalnych” kompozycjach yerba mate składnikiem jest muira puama – roślina, którą podobnie jak catuabę, od wieków wykorzystywano w Ameryce Południowej do leczenia oziębłości seksualnej i poprawy męskiej sprawności. Za naturalny afrodyzjak uchodzi także pochodzący z Chin miłorząb, szerzej znany pod nazwą ginkgo biloba. Popularnym w medycynie ludowej afrodyzjakiem, pochodzącym z Dalekiego Wschodu jest także żeń-szeń.

Yerba mate z afrodyzjakami w sklepie MateMundo.pl!

W ofercie naszego sklepu online MateMundo.pl znajdziesz najlepsze produkty yerba mate z dodatkiem afrodyzjaków. Szczególnie polecamy yerby marki Verde Mate Green – Katuava i La Potente. Oba produkty łączy dodatek katuavy, czyli drzewa, którego kora stanowi silny afrodyzjak i poprawia siły witalne. W Verde Mate Green La Potente znajduje się także dodatek jarzębiny, lapacho, uważana za afrodyzjak muira puama, a także gingko biloba. Tak wytrawna kompozycja nie tylko doskonale smakuje, ale i pozytywnie wpływa na libido, gwarantując niezapomniane doznania. Brazylijska yerba Yaguar Amore, oprócz catuaby i muira puamy, zawiera w składzie truskawki, które także uznawane są za naturalne afrodyzjaki, a całość otulona jest aromatycznymi i zmysłowymi płatkami róży. W ofercie naszego sklepu znajdziesz także Guarani Katuava. W odróżnieniu od delikatnego w smaku zielonego suszu Verde Mate, paragwajska Guarani ma dość intensywny, dymny aromat. Inne yerba mate na potencję z dodatkiem katuavy w naszym sklepie to m.in. Kurupi Katuava i Campesino Katuava + Ginseng. Kupując yerba mate, warto zaopatrzyć się w specjalny zestaw do jej spożywania – tykwa i bombilla do yerby to dwa najważniejsze akcesoria. Dzięki nim komfortowo zaparzysz i wypijesz yerba mate. Wszystko, czego potrzebujesz, by móc delektować się naparami z ostrokrzewu paragwajskiego, kupisz w naszym sklepie online. Zapraszamy na zakupy!

pixel