Darmowa dostawa od 44,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2020-06-16

MateMundo – wszystko, co musicie wiedzieć o nowej odsłonie naszego sklepu yerba mate.

Jak zdążyliście zauważyć, nasz sklep z yerba mate dostępny jest pod adresem MateMundo.pl. Dlaczego zdecydowaliśmy się na zmianę nazwy sklepu? Z czym wiąże się nasz rebranding? Co możecie na tym zyskać jako klienci? Zapraszamy do lektury tekstu, który odpowie na Wasze pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.

MateMundo – nasz sklep yerba mate w zupełnie nowej odsłonie!

Przez lata swego istnienia NaturalMarket.pl zdobył wielu wiernych klientów stając się jedną z wiodących platform sprzedaży yerba mate w Polsce. Naszym priorytetem od zawsze była wysoka jakość obsługi i atrakcyjne ceny. Mamy taką możliwość, gdyż lwią część naszych produktów sprowadzamy prosto od południowoamerykańskich producentów. Unikając pośredników oferujemy yerba mate w takich cenach jak argentyńskie czy paragwajskie sklepy!

Wyrobiona marka, tysiące zadowolonych klientów, szeroki wybór towaru w korzystnych cenach… Skąd zatem pomysł na zmianę? Powodów było kilka. Po pierwsze, doszliśmy do wniosku, że dotychczasowa nazwa nie oddaje odpowiednio dobrze charakteru naszej działalności. W przeszłości zdarzało nam się oferować żywność ekologiczną spoza świata naparów oraz południowoamerykańskie delikatesy. Yerba mate zawsze pozostawała jednak naszą główną domeną. Termin MateMundo nie tylko ładnie brzmi, lecz także doskonale określa nasz sklep. Pierwszego członu nazwy chyba nie musimy wyjaśniać, zaś “mundo” to po hiszpańsku “świat”. Wchodząc na naszą stronę odwiedzacie więc “świat mate”. Ma sens i dobrze się prezentuje, nieprawdaż?

Drugą, nie mniej istotną kwestią są rynki zagraniczne. Przez lata trafiali do nas klienci z całej Europy. Sklep cieszył się zainteresowaniem także wśród Polaków mieszkających poza granicami naszego kraju. Niestety brak ujednoliconego systemu sprzedaży i naliczania kosztów wysyłki płatał figle utrudniając realizację zamówień. To już przeszłość! Od teraz działamy na największych europejskich rynkach. W Niemczech znajdziecie nas na www.MateMundo.de, we Francji na www.MateMundo.fr, zaś w Wielkiej Brytanii pod adresem www.MateMundo.co.uk. Jeżeli mieszkacie za granicą lub znacie jakiegoś fana yerby żyjącego w którymś z tych krajów, koniecznie zapamiętajcie te adresy!

MateMundo – szybki, nowoczesny i responsywny sklep yerba mate

Przygotowując naszą metamorfozę postawiliśmy na kompleksowe zmiany, również natury technicznej. Witryna MateMundo.pl wyróżnia się nowoczesną i przemyślaną architekturą strony opracowaną po wnikliwym audycie. Duże znaczenie miały tu również uwagi przesyłane przez Was. Nowa odsłona naszego sklepu gwarantuje szybsze i stabilniejsze działanie. Długie testy pozwoliły nam zredukować do zera sporadyczne błędy, a interfejs stał się bardziej przyjazny dla użytkowników. Teraz zrobicie zakupy o wiele wygodniej niż w jakimkolwiek innym sklepie yerba mate!

MateMundo – europejski sklep yerba mate, ceny niskie jak w Ameryce Południowej!

Jak sami widzicie, wraz z uruchomieniem MateMundo.pl wprowadziliśmy sporo usprawnień, które uczynią zakupy przyjemniejszymi. Oczywiście Wasze konta klientów założone na NaturalMarket.pl zostają aktywne i nie wiąża się z jakimikolwiek utrudnieniami Pewna bardzo istotna rzecz pozostała jednak bez zmian. Chodzi o ceny! Te pozostały i bezwzględnie pozostaną najniższe; takie jak w południowoamerykańskiej kolebce. Teraz już nie tylko w Polsce, lecz i innych krajach starego kontynentu! Hasło “yerba mate w południowoamerykańskich cenach” to coś więcej niż slogan. To zobowiązanie!

pixel