Darmowa dostawa od 44,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2020-11-10

Soul Mate – wypróbuj w 100% organiczną yerba mate bez aromatów!

Soul Mate Organica to najlepsza organiczna yerba bez aromatów

Soul Mate Organica to marka organicznej yerba mate. Ostrokrzew paragwajski dorasta na kameralnej plantacji Rio Grande do Sul w południowej Brazylii. Każdy produkt sygnowany logo marki posiada specjalny certyfikat ekologiczny i w składzie zawiera jedynie składniki naturalne. Przekonaj się, że Soul Mate to najlepsza organiczna yerba bez aromatów!

Soul Mate – gwarancja jakości

Soul Mate Organica to marka powstała na kameralnej, rodzinnej plantacji, która stawia przede wszystkim na jakość i ekologię. Do plantacji nie wprowadza się modyfikowanych genetycznie roślin ani nie wykorzystuje pestycydów i innych środków chemicznych. Uprawa roślin uzależniona jest od naturalnego cyklu wegetacyjnego roślin. Plantacja znajduje się w stanie Rio Grande do Sul na południu Brazylii i otaczają ją niemal dziewicze lasy, co gwarantuje doskonałe warunki do zrównoważonego rozwoju. Plantatorzy dbają o każdy szczegół, a produkcja, tak daleka od masowej, przynosi znakomite owoce w postaci najwyższej jakości yerba mate cenionej przez tysiące naszych Klientów. Dowodem jakości jest certyfikat organiczny przyznawany jedynie markom spełniającym wyśrubowane wymagania. Kupując produkty Soul Mate, można mieć pewność dobrze, smacznie, ale i etycznie wydanych pieniędzy!

Spróbuj Soul Mate Organica - najlepszej yerby z organicznym certyfikatem!

100% natury – Soul Mate Organica bez aromatów i sztucznych dodatków!

W ofercie Soul Mate Organica znajdziesz zarówno produkty klasyczne, jak i smakowe. Każdy ze składników występujących w składzie tych produktów pochodzi z upraw organicznych, dlatego możesz mieć pewność, że to yerba mate najwyższej jakości. Ostrokrzew paragwajski na produkty Soul Mate Organica jest suszony przy użyciu gorącego powietrza - taka opcja jest bardziej ekologiczna i zapewnia nieco delikatniejszy smak pozbawiony dymnych nut. Co ważne, żaden z produktów marki nie zawiera dodatku aromatów. Fanom mocnej klasyki polecamy klasyczny Soul Mate Sin Humo - delikatny, nieco trawiasty smak dobrze pobudza. Soul Mate Orgánica Energia to yerba z dodatkiem trawy cytrynowej i guarany - to opcja idealna dla wszystkich, którzy potrzebują wsparcia w walce ze zmęczeniem. Fani ziołowych mieszanek znajdą dla siebie aż dwie propozycje w ofercie Soul Mate. To Soul Mate Orgánica Anís z dodatkiem organicznego anyżu i Soul Mate Orgánica Siempre. Propozycja anyżowa to niebanalne połączenie goryczki z delikatnie słodkawym, korzennym aromatem. Siempre, z kolei, stanowi bogatą kompozycję ziół mających pozytywny wpływ na stymulację przemiany materii. Rumianek, boldo, anyż, koper włoski - wszystkie składniki pochodzą ze źródeł ekologicznych i gwarantują bogate doznania smakowe. Ofertę zamyka Soul Mate Menta Limon - orzeźwiające połączenie yerba mate z trawą cytrynową, skórką cytryny i miętą. Długotrwałe pobudzenie i przyjemnie kwaskowate doznania gwarantowane!

Jak widzicie, Soul Mate to marka reprezentująca naprawdę wysoki poziom. Gwarantujemy, że te produkty skradną Wasze serca! Zachęcamy do spróbowania!

Polecane

Soul Mate Sin Humo Organica 0,5kg (organiczna)

Soul Mate Sin Humo Organica 0,5kg (organiczna)

29,39 zł brutto/1szt.(58,78 zł / kg brutto)
Soul Mate Organica Anis 0,5kg (organiczna)

Soul Mate Organica Anis 0,5kg (organiczna)

25,47 zł brutto/1szt.(50,94 zł / kg brutto)
Soul Mate Orgánica Siempre 0,5kg (organiczna)

Soul Mate Orgánica Siempre 0,5kg (organiczna)

24,49 zł brutto/1szt.(48,98 zł / kg brutto)
Soul Mate Organica Menta Limon 0,5kg (organiczna)

Soul Mate Organica Menta Limon 0,5kg (organiczna)

29,39 zł brutto/1szt.(58,78 zł / kg brutto)
pixel