Verde Mate Green Rosa 0,5kg
- Verde Mate Green Rosa 500 g to zielona yerba mate o różanym smaku. Pochodzi z Brazylii. Ma wspaniały delikatny aromat i zapewnia doskonały efekt pobudzenia.
Opis i działanie:
Verde Mate - Yerba Mate Green - Rosa to yerba pochodząca ze stanu Parana w Brazylii. Dorasta w dzikich warunkach w cieniu drzew araukarii chilijskiej. Czysta Energia prosto z tropikalnego lasu! Pyszne połączenie płatków i owoców dzikiej róży z dodatkiem kwiatu hibiskusa. Niebanalna kompozycja zaskoczy Cię swoim aromatem za każdym zalaniem! Idealna pozycja dla osób, chcących spróbować czegoś nowego. Sięgając po tę yerbę masz gwarantowaną najwyższą jakość pobudzenia przy jednoczesnym wspaniałym smaku. Doskonała do orzeźwiającego terere.
Zawartość opakowania:
Grubo cięte, świeże listki yerba mate, płatki róży, kwiat hibiskusa, owoc dzikiej róży.
Smak i aromat:
Mocno roślinny i pobudzający napar pozbawiony dymnych aromatów. Słodkawe nuty typowe dla zielonego, praktycznie wolnego od wędzenia suszu. Łagodny różany aromat i orzeźwiający, lekko kwaskowy akcent w postaci hibiskusa.
Oficjalna strona marki: www.verdemategreen.com
Informacje dodatkowe
Produkt może zawierać orzechy arachidowe, orzechy, zboża zawierające gluten.
Goryczka yerba mate
bardzo delikatna yerba mate, prawie bez goryczki (1/5)
Producent
Venusti sp. z o.o. ul. Ostrowskiego 9/508, 53-238 Wrocław NIP: 6121860348 REGON: 366578876 info@venusti.eu
Sposób przechowywania
Przechowywać w suchym, zaciemnionym i chłodnym miejscu. Chronić przed wilgocią.
Sposób przygotowania
Zalej wodą o temperaturze nie wyższej niż 80 °C.
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych. Opinie o Verde Mate Green Rosa 0,5kg
5.00
Liczba wystawionych opinii: 4
Opinia potwierdzona zakupem
Jedna z lepszych, jakie piłam. Delikatna, słodkawa, ale nie mdła.
2020-04-30Barbara, Elbląg
Opinia potwierdzona zakupem
Pachnie świetnie. Smak jest delikatny, idealna yerba jak na początek. Dodatkowo pobudza :)
2019-10-02Agata, Mechnice
Opinia potwierdzona zakupem
Mocny zapach, ale delikatny smak. Idealne połączenie jeśli ktoś lubi słodki posmak w yerbie.
2018-09-19Jakub, Warszawa
Opinia niepotwierdzona zakupem
Niezwykła yerba o smaku róży! Najbardziej smakuje mi na zimno, to jest taki inny smak, świetnie łączy się z gorzkim smakiem yerby, idealne pobudzenie w letnie dni. Polecam.
2017-06-19Jacek, Warszawa